Studium pedagogiky k získání kvalifikace učitele 2. stupně ZŠ a SŠ (ruština/polština)

Úterý 21. květen 2024, 7:23

Milé studentky, milí studenti,

chcete se podělit o své znalosti s další generací? Nebo ještě nevíte, co vás
v budoucnu čeká, ale chcete si otevřít další dveře k budoucí kariéře?

Bez ohledu na vaše motivace vám přinášíme příležitost studia tzv. „pedagogického minima“. V rámci studia získáte nejen kvalifikaci učit na
2. stupni ZŠ a SŠ, ale především spoustu praktických dovedností a znalostí.

Více informací najdete na https://www.ff.upol.cz/icv/ucitelska-zpusobilost/

Děsí vás 150 hodin praxe? S námi se praxe bát nemusíte. Vyučující didaktiky a školený provázející učitel Vám rádi pomohou. Navíc samotná výuka bude tvořit jen část vašeho času, takže zjistíte, že praxe rozhodně není strašákem.

Přidejte se k našim úspěšným absolventům, kteří dnes s nadšením učí!

Stále váháte? Máte otázky? Navštivte stránky ICV, nebo napište vyučující didaktiky ruského jazyka na mailovou adresu j.zalubilova@centrum.cz

Studenti polonistiky se mohou s dotazy obrátit na doc. I. Dobrotovou.

Nezapomeňte se přihlásit do studia učitelské způsobilosti do 31. 8. 2024.

Budeme se na vás těšit!