Pracovní pozice Referenta pro dotace Odboru školství a mládeže Krajského úřadu Olomouckého kraje

Čtvrtek 13. červen 2024, 21:27
  • Pracovní náplň: administrace dotačního programu příspěvky na obědy do škol v Olomouckém kraji – kontrola a vyhodnocení žádostí o poskytnutí dotace, příprava materiálů do orgánů kraje, příprava a uzavírání smluv o poskytnutí dotace, průběžná kontrola čerpání. Program je určen k zabezpečení bezplatného školního stravování dětem z mateřských škol a žákům základních a středních škol, jejichž rodina je ohrožena chudobou a materiální nebo potravinovou deprivací nebo se ocitla v nepříznivé finanční situaci.
  • Vhodné pro čerstvé absolventy.
  • Pracovní poměr na dobu určitou do 31. 7. 2025 po dobu realizace projektu s předpokladem jeho pokračování.
  • Zkrácený úvazek (0,7) – možnost kombinace např. s doktorským studiem.
  • Platové podmínky: 10. platová třída dle nařízení vlády o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění.
  • Termín nástupu: dle dohody, co nejdříve.
  • Kontaktní pracovník: Mgr. Martin Pustaj, vedoucí oddělení, tel. 585 508 673, m.pustaj@olkraj.cz