Studentům navracejícím se ze studijního pobytu Erasmus

Pondělí 10. červen 2024, 11:57

Prosíme studenty KPES, kteří se nyní navracejí po LS v zahraničí, aby v otázce uznávání kreditů postupovali následujícím způsobem:

• počkali na oficiální ToR

• vložili všechny dokumenty (hl ToR) ke svému výjezdu ve stagu

• upravili u svého výjezdu u jednotlivých předmětů vše, co je možné (tj. doplnili informace o počtu kreditů, ale také informace o tom, kdy proběhla zkouška, jaká byla známka, popř. další)

• informovali e-mailem M. Žídkovou o tom, že mají připraven výjezd ve stagu tak, že může pracovat na uzavření jejich výjezdu;

E-mail nechť obsahuje

• 1) prosbu výjezd uzavřít

2) přehled všech kurzů, které student skutečně ABSOLVOVAL (protože u výjezdů bývá často chaos, který je nutno spravovat) - prosíme třeba název každého absolvovaného kurzu, počet kreditů a známku jak místní, tak přepočtenou na hodnocení škály ECTS (pokud lze, vše doplňte STEJNĚ ve stagu); vše v souladu s oficiálním ToR (!)

3) celkový získaný počet kreditů

3) ToR - připojte k e-mailu jako přílohu

4) jakékoli poznámky, které považujete za nutné, př. že jste z nějakého kurzu dostali F a víte, že to takto bude muset být uznáno i námi.