Univerzita v kostele

Středa 2. říjen 2024, 11:52

Vědecká knihovna Olomouc si do nádherných prostor Červeného kostela přizvala také akademiky z naší fakulty. Stavte se na jejich přednášky a užijte si odborný obsah v architektonicky výjimečných kulisách!

2. 10., 17.00, Červený kostel
Změny generačních hodnot pod vlivem kyberprostoru
PhDr. Martin Dolejš, Ph.D., katedra psychologie FF UP

6. 11., 17.00, Červený kostel
Netradiční náboženství a sekty. Hrozba nebo výzva?
prof. PhDr. Dušan LUŽNÝ, Dr., katedra sociologie, andragogiky a kulturní antropologie FF UP

12. 12., 17.00, Červený kostel
Zrození české představy o Dalmácii
Mgr. Jiří Hrabal, Ph.D., katedra bohemistiky FF UP